Częstochowa

INFORMACJE:

Restauracje
Hotele
Dyskoteki
Biznes
Nieruchomości
Kredyty
fundusze inwestcyjneFundusze
Banki
Biura rachunkowe
Deweloperzy
Biznes oferty
Kredyty mieszkaniowe

Fundusze strukturalne

Fundusze

Oklejanie samochodów, reklama Warszawa, Katowice, Wrocław - Agencja Demo

Samorządy, szpitale, szkoły, ośrodki pomocy społecznej, a także firmy i organizacje pozarządowe mogą ubiegać się o fundusze strukturalne na lata 2007-2013. Jak otrzymać unijną pomoc na rozwój gminy, regionu czy organizacji radzą eksperci z Eurolinii Plus - nowego magazynu telewizyjnego i bezpłatnego, ogólnopolskiego portalu

www.euroliniaplus.pl

1. Temat tygodnia: Instytucje opieki zdrowotnej
Najnowszy odcinek magazynu telewizyjnego "Eurolinia Plus" kierujemy do instytucji opieki zdrowotnej. Wyjaśniamy, gdzie dyrektorzy publicznych i niepublicznych placówek mogą znaleźć środki na rozbudowę infrastruktury i na działania profilaktyczne oraz projekty związane z rozwojem kadr medycznych. Wskazujemy, którym z programów operacyjnych warto się przyjrzeć, w poszukiwaniu tych środków.


Zobacz odcinek "Instytucje opieki zdrowotnej" teraz:
http://www.euroliniaplus.pl/

Następny magazyn Eurolinii Plus już 27 marca o godz. 19.45 na antenie TV Biznes
Temat: Osoby niepełnosprawne. Zapraszamy!

2. Fundusze dla ciebie
Składanie wniosków jest umiejętnością, której możesz się nauczyć. Przeczytaj poradnik "Jak skutecznie aplikować" i sprawdź, z którego z programów operacyjnych będziesz mógł sfinansować swoje działania. W portalu Eurolinia Plus znajdziesz potrzebne do złożenia wniosku informacje.
Zobacz jak aplikować:
http://www.euroliniaplus.pl/jak-aplikowac

3. Aktualności
W tym tygodniu ogłoszono nabór wniosków do konkursu w ramach Działania 9.2 Programu Kapitał Ludzki w województwie łódzkim. Także w województwie podkarpackim trwa nabór do konkursów w ramach Programu Kapitał Ludzki. Konkursy dotyczą wsparcia osób pozostających bez zatrudnienia na regionalnym rynku pracy (poddziałanie 6.1.1), inicjatyw lokalnych na rzecz podnoszenia poziomu aktywności zawodowej na obszarach wiejskich (działanie 6.3), inicjatyw lokalnych na rzecz aktywnej integracji (działanie 7.3) oraz wsparcia procesów adaptacyjnych i modernizacyjnych w regionie (poddziałanie 8.1.2).
Więcej informacji o konkursach znajdą Państwo w zakładkach tematycznych dla poszczególnych odbiorców i województw. Zobacz aktualności:
http://www.euroliniaplus.pl/aktualnosci

4. O projekcie Eurolinia Plus i partnerach
Magazyn telewizyjny i portal "Eurolinia Plus" powstają dzięki współpracy Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej z Media Biznes Sp. z o.o., wydawcą kanału TV Biznes oraz PAP Serwisem Samorządowym.

Darmowe ebooki:

 

MOJE MIASTO

Hotele w Częstocho